Adreno Loading

در حال بارگذاری

خبر رکورد زنی بازی Cyberpunk 2077 از بازی The Witcher 3

رکورد درآمدزایی شرکت CD Projekt توسط سایبرپانک ۲۰۷۷ زده شد!

account_circleبهنام بختیاری
date_range۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۱:۲۹ | بروزرسانی در ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۵:۲۴
list_altدسته‌بندی: اخبار

بازی سایبرپانک 2077 با وجود اینکه با تعدادی باگ منتشر شد، نسبت به بازی ویچر3 درآمد بیشتری را برای سی دی پراجکت بدست آورد و رکوردهای تازه ای را برجای گذاشت.


با وجود اینکه هنوز یک هفته به انتشار گزارش درآمد رسمی شرکت بازی سازی CD Projekt باقی مانده، اما این شرکت برخی از درآمدسازترین عناوین خود در سال 2020 را افشا کرد. این شرکت گفت که در سال 2020 درآمد کل 564 میلیارد دلاری و سود خالص 304 میلیارد دلاری را کسب کرده است. این در حالی است که در سال 2015 که این شرکت بازی The Witcher 3 را منتشر کرد، درآمد خالص 210 میلیارد دلار و سود خالص 89 میلیارد دلاری را بدست آورد.


اگر میخواهید این جهش بزرگ درآمدسازی را بیشتر درک کنید، به این نکته توجه کنید که بازی The Witcher 3 در ماه می 2015 به بازار آمد و حدود 7 ماه از سال 2015 را برای این شرکت درامدسازی کرد تا این شرکت به درامد 210 میلیارد دلاری برسد. اما بازی Cyberpunk 2077 تنها چند هفته مانده پایانی سال 2020 به بازار آمد و در همین مدت کوتاه رکورد درآمدزایی سی دی پراجکت را دچار جهشی بزرگ کرد. باید توجه کرد که سی دی پراجکت نسبت به سال 2015 رشد داشته، اما این جهش نزدیک به سه برابری درآمد معجزه ای است که بازی Cyberpunk 2077 برای این شرکت به ارمغان آورده است و این شرکت سخت در تلاش است تا مشکلات مربوط به آن را بهبود بخشد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:
https://adreno.ir/b/1 file_copy

مطالب مرتبط

تغییرات جدید Apple ID در سایت اپل

۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۱:۱۹
question_answer0

Apple and Epic Games court

۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۵
question_answer0

نظرات

insert_comment
نظری ارسال نشده است.