Adreno Loading

در حال بارگذاری

تریلر معرفی فصل سوم بازی Black Ops Cold War

تریلر جذاب فصل سوم بازی Call of Duty Black Ops Cold War منتشر شد

account_circleبهنام بختیاری
date_range۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۸ | بروزرسانی در ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۷
list_altدسته‌بندی: اخبار

تریلر جدید گیم پلی فصل سوم Black Ops Cold War  منتشر شده است و چند نقشه چند نفره جدید از جمله بازگشت یک نقشه نمادین بازی Black Ops 2 را به همراه دارد. با آدرنو همراه باشید تا نگاهی به این گیم پلی جذاب بیندازیم و تعدادی از آیتم های جدیدی که قرار است در فصل سوم به این بازی پرطرفدار اضافه شود را بررسی کنیم.

هر دو بازی Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone در فصل 3 دارای تعداد زیادی محتوای جدید هستند که می تواند رنگ و بوی تازه ای به این سری بازی ها ببخشد. اما این تریلر در درجه اول به آنچه انتظار داریم در فصل آینده، در بازی کلد وار وجود داشته باشد، متمرکز شده است.


ابتدا ما نگاهی به اپراتور جدید، یعنی Wraith می اندازیم، که شخصیت بسیار بدی است ( او با صراحت می گوید: "من خوب نیستم ). او برای استیچ کار می کند، که هنوز آدلر را گروگان گرفته است. سپس نگاهی به برخی از پوسته های جدید می اندازیم، از جمله پوسته banger Park skin که ممکن است سرانجام جای 'Glam' Park را بگیرد. اما مهم ترین بخش های بازی بلک اوپس کلد وار نقشه ها هستند. مپ های Yamantau و Diesel دو نقشه جدید چند نفره هستند  که میتوانید در آنها به بازی مشغول شوید.

احتمالا جذاب ترین قسمت این تریلر که می تواند توجه شما را جلب کند بازگشت یک مپ قدیمی به نام Standoff باشد که به صورت نمادین از بازی بلک اوپس ۲ به کالاف کلد وار اضافه خواهد شد. اگرچه هنوز در تریلر جزییات بیشتری مشخص نیست که این نقشه قدیمی در کدام قسمت ها آپدیت شده است. اما میتوان حدس زد به دلیل خاطره انگیز بودن آن، هنگامی که اواخر فصل سوم کالاف در دسترس قرار گیرد، به یکی از مپ های پر طرفدار تبدیل شود.


شما انتظار چه آیتم های جدیدی در فصل سوم بازی کالاف کلد وار و وارزون داشتید؟ بنظر شما کدام یک از آیتم های جدید می تواند این بازی ها را همچنان در اوج نگه دارد؟ منتظر نظرات شما هستیم.


منبع : gamesradar.com

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:
https://adreno.ir/b/15 file_copy

مطالب مرتبط

تغییرات جدید Apple ID در سایت اپل

۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۱:۱۹
question_answer0

Apple and Epic Games court

۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۵
question_answer0

نظرات

insert_comment
نظری ارسال نشده است.