Adreno Loading

در حال بارگذاری

اشتباهات کالاف دیوتی

کالاف دیوتی 2021 باید از اشتباه این فرانچایز اجتناب کند

account_circleرضا محمدی
date_range۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۲:۵۳ | بروزرسانی در ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۸
list_altدسته‌بندی: مقالات

شایعات زیادی درباره ی کالاف دیوتی 2021 وجود دارد و درحالی که صحت خیلی از این شایعات ثابت شده، درستی بقیه ی آن ها نامعلوم است. تاکنون تمام طرفداران مطمئن هستند که این بازی توسط استودیو Sledgehammer Games ساخته می شود و امسال منتشر می شود.

 

همچنین انتظار می رود که با Call of Duty: Warzone هم تلفیق داشته باشد، اگرچه فراتر از آن، تاکنون اطلاعات رسمی زیادی ارائه نشده است. به همین ترتیب، طرفداران برای اطلاعات خود به دنبال لیکر ها (کسانی که اطلاعات را فاش می کنند) هستند و در این زمینه نیز مقداری منصفانه اطلاعات مشاهده شده است.

 

یکی از آخرین شایعات کالاف دیوتی 2021 حاکی از آن است که این بازی حداقل با چند نسخه بازسازی شده (ریمیک نسخه های قبلی) ارائه می شود، به همراه یک نقشه ی خاص که از قبل وجود داشته است. علاوه بر این، بازی به عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War 2.0 توصیف شده است، به این مفهوم که محتوای جدید محدود خواهد شد. وقتی به این دو اطلاعات فاش شده باهم نگاه می کنید، سخت است تصور کنید که تعداد زیادی نقشه کلاسیک در کالاف دیوتی 2021 بازسازی خواهد شد. اگر این نکته درست باشد، ممکن است بازی به تکرار اشتباه این فرانچایز منتهی شود.

 

 

کالاف دیوتی کلد وار

 

 

شایعات نقشه های بازسازی شده ی کالاف دیوتی 2021

 

شایعات بازسازی نقشه کالاف دیوتی 2021 به لطف @TheMW2Ghost، فاش کننده ای که قابل اعتماد بودنش در گذشته ثابت شده، منتشر شده است. به گفته ی این اینسایدر، نقشه ی London Docks از بازی Call of Duty: WW2 قرار است دوباره برگردد. یکی از معدود نقشه های زمان انتشار بازی در سال 2017 که تاثیر قابل توجهی بر روی طرفداران خود گذاشت، بازیکنان در این نقشه در نزدیکی آب و در یک شهر ویران در حال جنگ بودند. با فضای داخلی و فضای بیرونی خوب، این نقشه به سبک های مختلف بازی امکان رشد می دهد، علتی که باعث شد این نقشه مورد استقبال اکثریت بازیکنان قرار گیرد.

 

به گفته @TheMW2Ghost، نسخه بازسازی شدهLondon Docks در فصل اول یا دوم کالاف دیوتی 2021 ظاهر خواهد شد. این امر به خوبی با سبکCall of Duty: Black Ops Cold War در مورد فصل های پس از راه اندازی مطابقت دارد، به این ترتیب بازی حداقل یک نقشه بازسازی شده را در هر به روز رسانی مهم قرار داده است. London Docks تمام آنچه که در راه است نیست، زیرا ظاهرا نقشه دومی نیز در راه است. به گفته @TheMW2Ghost نقشه ی مورد نظر از یک نسخه "بسیار نمادین" Call of Duty خواهد آمد. درحالی که مشخص نشده بود که این نقشه برای اولین بار در کدام یک از سری بازی های کالاف دیوتی مشاهده شده است، واقعیت این است که بازسازی دیگری در راه است.

 

با وجود دو بازسازی که توسط اینسایدر ها مشخص شده است، به نظر می رسد که این فقط نوک کوه یخ برای کالاف دیوتی 2021 است. اگه اطلاعات فاش شده توسط تام هندرسون درباره ی قابل مقایسه بودن بازی با Call of Duty: Black Ops Cold War درست باشد، در هر فصل از بازی شاهد نقشه های بازسازی شده خواهیم بود. گرچه این نکته مطمئناً برخی از بازیکنان را هیجان زده می کند، اما می تواند دیگران را ناامید کند. از این گذشته، به دلیل اینکه در طول سال ها نقشه های خاصی تکرار شده است، بخش بزرگی از جامعه، از مفهوم بازسازی خسته شده اند.

 

 

 کالاف دیوتی 2021

 

 

علاقمندی بیش از اندازه Call of Duty به بازسازی

 

در ساخت بازی Call of Duty: Black Ops Cold War ریمیک هایCall of Duty: Black Ops 2  آنقدری زیاد شده است که این ریمیک ها شروع به تسلط بر بازی می کنند. در حالی که انتظار می رفت نسخه جدیدی از Nuketown وجود داشته باشد، 4 نقشه ی دیگر در بازی حضور پیدا کرده اند. قبل از اینکه فصل به پایان برسد، تعداد کل بازسازی ها فقط بیشتر خواهد شد، همینطور نقشه پینت بال به نام Rush قرار است در به روز رسانی میان فصلی ارائه شود. این تعداد نقشه های بازسازی Call of Duty: Black Ops Cold War را به 6 خواهد رساند و با تنها پنج نقشه اصلی که پس از عرضه بازی ارائه می شود، تعداد نقشه های بازسازی شده از تعداد نقشه های تازه بیشتر می شود.

 

Call of Duty: Black Ops Cold War تنها نمونه این بازسازی های بیش از حد نیست. با این وجود به دلیل کمبود محتوا در هنگام عرضه آن، خیلی مورد توجه قرار گرفته است،Call of Duty: Black Ops 4  سال 2018 نیز چنین مشکلی داشت. مانند Call of Duty: Black Ops Cold War ، تنها با هشت نقشه راه اندازی شد و تعداد نقشه ها با 5 نقشه ی بازسازی شده به تعداد 14 افزایش یافت. نقشه های Jungle، Summit و Firing Range از نسخه اصلی Black Ops بازگشتند، درحالی که Slums ازCall of Duty: Black Ops 2  برداشت دیگری از Nuketown را همراهی کرد. در حالی که تمام این مطالب در زمان عرضه در دسترس بود و باعث می شد بازی کمتر احساس کهنگی کند ، اما هنوز نمونه بارزی از این مسئله است.

 

بازیکنان می توانند به Call of Duty: WW2 هم نگاه کنند، زیرا این بازی نقشه Shipment و Carentan را بازگرداند. در حالی که مورد اول طراحی مجدد مناسبی گرفت و مورد دوم با تنظیمات جنگ جهانی 2 مطابقت داشت، آنها دو شکافی را پر کردند که می توانست توسط نقشه های کاملاً اصلی گرفته شود. در حالی که بسیاری از طرفداران این را توجیه می کنند و می گویند نقشه های Call of Duty جدید با کیفیت نقشه های کلاسیک مطابقت ندارند، اما حذف ایده های جدید به نفع نوستالژی، ایده ی ضعیفی است.Call of Duty باید تعادل بین این دو را با چند نسخه بازسازی شده که در مجموعه ای از نقشه های اصلی پخش شده است، برقرار کند.

 

ایجاد تعادل بین محتوای جدید و کلاسیک کالاف دیوتی

 

در حالی که بسیاری از افراد امیدوار هستند که کالاف دیوتی 2021 برای الهام گرفتن به Call of Duty: Modern Warfare 2019 نگاه کند، کسانی که از بازسازی ها خسته شده اند باید امیدوار باشند که این اتفاق رخ دهد. این بازی تعادل کامل بین بازسازی نقشه و ایده های کاملاً اصلی را پیدا کرد، همچنین بیشتر موارد اضافه شده پس از انتشار، تازه و جدید بودند. هنگامی که بازسازی ها انجام می شد، معمولاً در هر فصل به یک مورد محدود می شد و پشتیبانی بازی فقط با تعداد انگشت شماری از نقشه های دسته دوم بسته شد.علاوه بر این ، نحوه اداره نقشه Shipment خصوصاً جالب توجه بود.

 

در حالی که طرح اصلی نقشه Shipment برای طرفداران قدیمی باقی مانده است، Call of Duty: Modern Warfare نسخه جدیدی از این مکان را ارائه داد. در کنار زیبایی جدید با کانتینر های رنگی مختلف، طرح کمی تغییر کرده است. اَشکال مختلف پوشش در کنار برخی از جعبه های بازتر دیده می شود و احساس کلی متفاوت به گیمرها می بخشد. ثابت شد که این نسخه به رغم کمی متفاوت بودن، با وجود خطراتی که به بار می آورد، به همان محبوبیت نسخه اصلی رسیده است. درحالی کهCall of Duty: Modern Warfare 2019 بازسازی های کاملی مانند Rust داشت، این تصورِ دوباره، کمی خاص بود. به همین ترتیب،Call of Duty 2021 باید از این الگو پیروی کند ، مناطق جدیدی را به نقشه های کلاسیک اضافه کند یا جای پوشش آنها را تنظیم کند.

 

با توجه به دلتنگی جامعه Call of Duty، تعجب آور نیست که در طی این سالها تعداد زیادی بازسازی انجام شده است. با توجه به اینکه قسمت بزرگی از پایه بازیکنان، بازسازی ها را ترجیح می دهد، حذف کامل آنها کاملاً اشتباه است. در همان زمان، بازی هایی مانندCall of Duty: Black Ops Cold War یک قدم فرا تر گذاشته است. با کالاف دیوتی 2021 مهم است که Sledgehammer کاری کند بازی حس جدیدی ایجاد کند به جای اینکه همان محتوای قدیمی باشد. محدود کردن تعداد بازسازی ها روش خوبی برای انجام این کار است، به همراه تصویر سازی های دوباره مانند Shipment 2019 نیز گزینه خوبی است. وقتی گیمرها به بهترین عناوین کالاف دیوتی فکر می کنند، هیچ یک از آنها با بازسازی تعریف نشده است. در عوض، آنها مسیر خود را ساختند و از ترکیب کاملاً منحصر به فردی از نقشه برخوردار بودند. برای رونق یافتن بازی جدید و یافتن سطح مشابهی از موفقیت، نقشه های اصلی باید با اختلاف زیاد تعداد بازسازی ها را پشت سر بگذارند.

 

گفته می شود کالاف دیوتی 2021 در ماه نوامبر برایPC, Xbox on, Xbox Series X|S, PS4, PS5 منتشر خواهد شد.

 

به نظر شما نقشه های بازسازی شده باید به چه مقدار وجود داشته باشند؟

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:
https://adreno.ir/b/60 file_copy

نظرات

insert_comment
نظری ارسال نشده است.