Adreno Loading

در حال بارگذاری

کلاس های بازی نیروی پیشرو

راهنمای جامع انتخاب کلاس‌ مبارزاتی در Outriders

account_circleبهنام بختیاری
date_range۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۲:۲۲ | بروزرسانی در ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۲:۲۷
list_altدسته‌بندی: مقالات

بازی Outriders به تازگی وارد دنیای گیم شده است. ژانر بازی اکشن و علمی تخیلی است و به صورت شوتر سوم شخص می باشد. در حالت سوم شخص گیمر می تواند محیط بازی و فرد تیرانداز را به صورت کامل ببیند در صورتی که در اول شخص تنها دستان فرد مشخص است و میدان دید محدودتری وجود دارد. این بازی محصول مشترک دو استودیوی Square Enix وPeople Can Fly است.


گیم دارای سبک و تم آخرالزمانی نیز می باشد و باید وارد فضا و کهکشان شوید که بدون شک مشکلات خود را خواهد داشت. حتی برای زندگی کردن نیز باید بر روی یک سیاره جدید برنامه ریزی نمایید. زمانی که شما وارد سیاره جدید می شوید بنا به شرایطی که وجود دارد نبردهای بسیاری را پیش رو خواهید داشت. برای این نبردها کلاس‌ مبارزاتی در Outriders برای شما وجود دارد که می توانید آن ها را انتخاب نمایید. برای انتخاب بهتر و دقیق تر، هر یک از این کلاس های مبارزاتی را توضیح داده ایم.

 

 

بازی پیشرو

 


داستان بازی Outriders


قبل از اینکه سراغ انتخاب و بررسی کلاس‌ مبارزاتی در Outriders برویم. ابتدا بهتر است در مورد داستان بازی کمی توضیح دهیم تا مشخص شود چرا به کلاس های مختلف نیاز داریم.


بازی Outriders همان طور که در بالا اشاره شد یک شوتر سوم شخص در ژانر علمی تخیلی است. می توان گفت در ساخت این بازی از Gears of War الهام گرفته شده است. داستان بازی در سال 2048 روایت می شود. وضعیت کره زمین به شدت بهم ریخته و نابسامان است و در واقع می توان گفت به آخرالزمان نزدیک می شود.


در این میان نیروهایی در زمین شروع به جستجو برای پیدا کردن یک سرزمین موعود می کنند تا انسان ها را نجات دهند. برای این کار زمین را ترک می کنند و با سفینه های پیشرفته راهی فضا می شوند. شما نیز عضوی از این نیروهای اکتشافی هستید که تحت عنوان نیروهای Outriders (پیشرو) نامیده می شوند. ماموریت شما به سمت سیاره موعود و یا ایناک آغاز می شود.

 

 

داستان بازی پیشرو

 

 

نیروهای پیشرو در این ماموریت شکست سنگینی می خورند و ماموریت اکتشافی با عدم موفقیت به پایان می رسد. همچنین نیروهای آناملی (Anomaly) نیز حملاتی را آغاز می کنند که باعث ایجاد تلفات بسیار عظیم و سنگین می شود. در حال حاضر کره زمین نیز از بین رفته است و تنها انسان هایی که در جهان و کهکشان باقی مانده اند، افرادی هستند که درون سفینه قرار دارند. چیزی به نابودی و انقراض نسل بشر باقی نمانده است.


نیروهای پیشرو با وجود این که شکست سنگینی داشته اند، سعی می کنند به محفظه های امن خود بازگردند و به خواب مصنوعی فرو روند. نیروها امید دارند که تیم پزشکی برای کمک به آن ها بیاید و در این مدت برای اینکه مرگ به سراغ آن ها نیاید به خوابی مصنوعی فرو می روند.


اما پیشروها خبر ندارند که همه چیز نابود شده است و به همین دلیل هیچ نیروی پزشکی برای کمک به آن ها نیامده است. چیزی حدود 30 سال را در حالت انجماد پیشرفته گذراندند. حال داستان بازی از همین جا آغاز می شود که باید به فکر انتخاب کلاس‌ مبارزاتی در Outriders باشید. حدود 30 سال از این ماجرا می گذرد و نیروهای پیشرو از خواب مصنوعی بیدار شده و وارد ایناک می شوند. ایناک به عنوان سرزمین موعود مشخص شده بود.

 

 

درباره ی نیروهای پیشرو

 


از زمانی که سفینه ها وارد ایناک شدند و بر روی سطح آن فرود آمدند، ساکنین سفینه ها با یکدیگر اختلاف پیدا کردند و همین موضوع باعث شده که به گروه های مختلفی تقسیم شوند و به صورت جداگانه زندگی کنند.


طوفان های شدید باعث شد که تکنولوژی های همراه و مورد استفاده بشر عملا، بلا استفاده شوند و انسان مجبور شد که زندگی خود را به شکل انسان های اولیه ادامه دهد. علاوه بر طوفان ها، ساکنین ایناک مانند هیولاهایی هستند که باعث آزار و اذیت انسان ها می شوند. در این جا انسان ها برای به دست آوردن منابع غذایی و همچنین رهایی از چنگال ساکنان ایناک در حال جنگ و نبرد هستند.

 

 

شرایط زندگی نیروهای پیشرو

 

 

انواع کلاس‌ مبارزاتی در Outriders


نیروهای پیشرو که پس از 30 سال از خواب مصنوعی بیدار شده اند حال قرار است یک زندگی کاملا متفاوت را تجربه نمایند. این افراد پس از بیدار شدن از خواب 30 ساله دارای یکسری قابلیت های جدید شده اند که اطرافیان نام آن ها را «تغییر یافته» یا Altered گذاشته اند.


همان طور که گفتیم شما نیز در میان نیروهای پیشرو هستید و پس از اینکه بخش ابتدایی بازی را به پایان رساندید، به جایی می رسید که باید از میان چهار کلاس‌ مبارزاتی در بازی Outriders در بازی یکی را انتخاب نمایید. هر کدام از کلاس‌های تکنومنسر (Technomancer)، پایرومنسر (Pyromancer)، تریکستر (Trickster) و دیوستر(Devastator) دارای مهارت ‌ها و ویژگی‌ های خاصی هستند که می توانند در شرایط مختلف به شما کمک نمایند.

 

 

انواع کلاس مبارزاتی در نیروهای پیشرو

 


البته یکی از ایراداتی که می توان به بازی گرفت این است که شما بلافاصله پس از عبور از مرحله مقدماتی وارد انتخاب کلاس می شوید. در این جا کاربر هیچ شناختی از کلاس ها و تفاوت میان آن ها ندارد و در واقع نمی تواند یک انتخاب صحیح و اصولی را داشته باشد.


از این رو تصمیم گرفتیم که یک بررسی کامل و راهنمای جامع از انتخاب کلاس‌ مبارزاتی در بازی Outriders داشته باشیم تا همه چیز برای گیمرها واضح و روشن باشد و با اطلاعات کامل نسبت به انتخاب کلاس خود اقدام نمایند.

 

 

شناخت راجب انواع کلاس مبارزاتی

 

 

•    دیوستر (Devastator)


کلاس Devastator به عنوان تانک (tank) عمل می کند. این کلاس بیشتر برای مبارزات در رنج و مسافت های نزدیک خوب است و نوار سلامت بزرگ تری نسبت به سایر کلاس ها دارد. یکی از ویژگی های جالب این کلاس‌ مبارزاتی در Outriders این است که اگر نوار سلامت شما در مبارزات خالی شد می توانید با کشتن دشمنان خیلی راحت و سریع آن را پر نمایید.


اگر شما مهارت Golem را داشته باشید می توانید میزان تخریب دشمنان را برای هشت ثانیه کاهش دهید. حتی می توانید کنترل جاذبه را نیز در دست داشته باشید  که ایده ای جالب و سرگرم کننده خواهد بود. پس در نهایت می توان گفت اگر جزو افرادی هستید که از مبارزات نزدیک و رنج کوتاه نمی ترسید و آسیب دیدن برای شما مهم نیست، کلاس Devastator بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

 

 

دیوستر

 

 

•    تریکستر (Trickster)


کلاس Trickster را می توان سخت ترین سطح دانست، اما اگر بتوانید در این کلاس تجربه و مهارت به دست بیاورید بدون شک قدرتمندترین گیمر خواهید بود که به صورت انفرادی بازی می کند.  Tricksteنیز از جمله مبارزات در مسافت نزدیک است. شما می توانید با انتخاب این کلاس‌ مبارزاتی در Outriders سرعت دشمنان خود را کاهش دهید.


حتی مهارت ‌هایی در این کلاس مانند Temporal Blade وجود دارد که می‌ تواند دشمنان سطح پایین را خیلی سریع نابود نماید. همچنین مهارت Slow Trap منطقه‌ وسیعی را تحت پوشش قرار می دهد تا بتوانید بر روی خنثی سازی یک گروه تمرکز بیشتری داشته باشید.

مهارت دیگری در این کلاس وجود دارد که  Hunt the Preyنام دارد و می تواند این امکان را برای شما فراهم نماید که با سرعت بالا حرکت نمایید، هم غافلگیر کننده است و هم اینکه بازی را از حالت کسل کننده بودن خارج می سازد. برای بازی های انفرادی انتخاب این کلاس‌ مبارزاتی در Outriders گزینه خوبی است.

 

 

تریکستر

 

 

•    تکنومنسر (Technomancer)


Technomancer کلاس پشتیبانی یا ساپورت (Support) تیم پیشرو است. این کلاس‌ مبارزاتی در Outriders علاوه بر اینکه می تواند سلامت شما را تامین نماید می تواند نوار سلامت سایر اعضای گروه شما را نیز بهبود ببخشد. پس بهتر است برای بازی هایی که به صورت تیمی و گروهی است، آن را انتخاب نمایید و اگر به صورت سولو و یا انفرادی بازی می کنید این کلاس مناسب شما نخواهد بود.


 کلاس Technomancer شما را مجهز به سلاح‌ های برد طولانی می کند که با این توانایی می توانید خسارات بسیاری را به دشمنان خود وارد نمایید. هر چه خسارت بیشتری به دشمنان خود بزنید نوار سلامت شما و هم تیمی های تان سریع تر پر می شود.


گجت های بسیاری در این کلاس‌ مبارزاتی در Outriders در دسترس شما خواهند بود که همگی برای خسارت زدن به دشمن استفاده می شود. از دیگر قابلیت های موجود استفاده از تورت دفاع (turret) است که می توانید با این کار از هم تیمی‌های خود نیز پشتیبانی کنید. 
اگر تمایل دارید که در بازی نقش ساپورت کننده را داشته باشید و ترجیح شما بازی های گروهی است پس این انتخاب می تواند بهترین کلاس برای شما باشد.

 

 

تکنومنسر

 


•    پایرومنسر (Pyromancer)


کلاس Pyromancer از گزینه ‌های تهاجمی تیم پیشرو است. شما می توانید در این کلاس‌ مبارزاتی در Outriders دشمنان خود را علامت گذاری نمایید و با استفاده از مهارت‌ های آتش محور مانند Heatwave دشمان خود را از بین برید. کشتن دشمنان نیز مساوی با پر شدن نوار سلامت شما می باشد که می تواند شبیه به بازی Doom باشد.


 Pyromancer هم برای کلاس‌ مبارزاتی در Outriders در کنار تانک مناسب است. اگر می خواهید به صورت سولو مبارزه نمایید مطمئن شوید که مهارت Feed the Flames برای شما فعال است و می توانید به خوبی از آن استفاده نمایید. این مهارت به شما کمک می کند که دشمن را به سمت خود بکشید و به او صدمه بزنید با این کار میزان سلامت دشمن خود را کم خواهید نمود. در نهایت اگر فردی هستید که همیشه در سبک تهاجمی مبارزه می کنید Pyromancer می تواند بهترین گزینه برای شما باشد اما باید به میزان سلامت خود دقت نمایید زیرا اندازه نوار سلامت شما بر خلاف تانک، کوچک است.

 

 

پایرومنسر

 


انتخاب کلاس‌ مبارزاتی در Outriders کافی نیست


پس از اینکه مدتی بازی Outriders را انجام دادید متوجه می شوید که کلاس های مبارزاتی گزینه ای کافی و مناسب برای گذشتن از موانع نیست.


در واقع انتخاب کلاس‌ مبارزاتی در Outriders اولین قدم است که شما را وارد بازی می کند. شما باید در ادامه با استفاده از مهارت های مختلف و همچنین کلاس ها و حرکات و تکنیک های شخصی این مراحل را پشت سر بگذارید.


سیستم مبارزاتی این بازی به صورتی است که گیمر با توجه به انتخاب کلاس‌ مبارزاتی در Outriders می تواند به یکسری از مهارت ها و حرکات خاص دسترسی داشته باشد، تا بتواند با آن ها دشمنان خود را نابود نماید و یا حتی به هم تیمی های خود کمک کند. همچنین یک قسمت در بازی وجود دارد که ویژه ارتقا مهارت است و به کاربر کمک می کند تا در مهارت هایی که دارد قدرتمندتر شود.


 این بخش شباهت بسیاری به درخت مهارت ویچر یا اساسینز کرید والهالا دارد. خیلی ساده می توانید درخت مهارت های خود را در بازی مشاهده نمایید و در صورت وجود شرایط مورد نظر این مهارت ها را ارتقا دهید. در مورد درخت مهارت یک نکته جالب وجود دارد و آن این است که می توانید در هر زمانی آن را ریست نمایید و آپگرید پوینت‌ ها را بازیافت کنید.

ارتقا مهارت ها برای اینکه بتوانید بازی را به پایان برسانید یک موضوع بسیار مهم و ضروی است. بالاترین سطح برای کاراکتر ۳۰ است. اما بعد از به پایان رسیدن قسمت داستانی در بخش Expedition می ‌توان سلاح ها و ابزارآلات را تا سطح ۵۰ آپگرید نمود.

 

 

سیستم مبارزه بازی

 

انتخاب کلاس‌ مبارزاتی در Outriders برای مبارزات می تواند به شما کمک نماید تا مهارت های خاصی را داشته باشید. خصوصا اگر بازی های دسته جمعی و تیمی انجام می دهید می توانید تقسیم وظیفه داشته باشید و هر فرد با توجه به نقش و وظیفه ای که دارد کلاس مورد نظر خود را انتخاب نماید. تا هم بتوانید بازی خوبی را ارائه دهید و هم به روند بازی و هم تیمی های خود کمک نمایید. کلاس انتخابی شما در بازی کدام است؟

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:
https://adreno.ir/b/37 file_copy

نظرات

insert_comment
نظری ارسال نشده است.