Adreno Loading

در حال بارگذاری

تغییرات پابجی نیو استیت نسبت به پابجی موبایل

تغییرات PUBG: New State نسبت به PUBG موبایل

account_circleبهنام بختیاری
date_range۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۳:۰۹ | بروزرسانی در ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۷:۰۴
list_altدسته‌بندی: مقالات

 

استودیو KRAFTON در اوایل سال 2021 تصمیم گرفت که نسخه جدیدی از بازی دوست داشتنی و پرطرفدار پابجی موبایل را عرضه نماید. نسخه جدید PUBG: New State نامگذاری شد. این کمپانی توانست با این کار طرفداران خود را شگفت زده نماید زیرا با توجه به نسخه اصلی که بسیار موفقیت آمیز بود کاربران انتظار ارائه نسخه جدید را نداشتند.

 

نسخه جدید بازی پابجی

 

نیو استیت نیز مانند نسخه قلبی در ژانر بتل رویال فانتزی است. ژانری از بازی‌های ویدئویی که به صورت چند نفره و آنلاین انجام می شوند. در این بازی ویژگی هایی مانند بقا و جمع آوری منابع وجود دارد و به صورت چند نفره باید در بازی پیش بروید، در نهایت به عنوان آخرین فرد بازمانده باید در بازی بمانید تا برنده شوید. این سبک از بازی ها توانسته اند در چند سال اخیر درصد بسیاری از گیم ها و گیمرها را به خود جذب نمایند که پابجی موبایل نیز در صدر لیست این بازی ها قرار گرفته است. اما در ادامه قصد داریم تغییرات PUBG: New State با نسخه قبلی و یا بهتر است بگوییم اصلی را بررسی نماییم.

 

تفاوت و تغییرات نسخه جدید بازی پابجی

 

PUBG: New State چیست؟


در این نسخه همه چیز برای گیمرهایی که بازی پابجی را انجام داده اند آشنا می باشد. در واقع هدف اصلی سازندگان بازی نیو استیت نیز همین بوده که از خط اصلی داستان و بازی فاصله نگیرند. پس در واقع عناصر اصلی بازی به همان شکل سابق خواهند بود. شما همراه با 99 نفر دیگر وارد نقشه بازی می شوید. نوع ورود نیز به همان روال سابق، یعنی پریدن از هواپیما و رسیدن به زمین می باشد. می توانید در نقاط مختلفی فرود بیایید و به محض رسیدن به زمین شروع به لوت کردن نمایید. تا اینجا تغییرات PUBG: New State با نسخه اصلی چندان قابل لمس نیست.


در طول بازی وسایل نقلیه نیز در اختیار شما قرار می گیرد تا ساده تر بتوانید گشت و گذار در مپ بازی را انجام دهید. همچنین در مسیر خود کاربران را نیز مشاهده خواهید نمود. با توجه به اینکه بازی دارای سبک بقا است و باید سعی کنید خودتان زنده بمانید و در نهایت فردی پیروز خواهد بود که تنها بازمانده است، پس باید تمام افرادی را که می بینید، بکشید و از بین ببرید.

 

تفاوت و تغییرات PUBG: New State


همان طور که گفتیم کمپانی به نسخه اصلی وفادار است و تقریبا همان چیزی را تجربه خواهید کرد که در نسخه قبلی بوده است.هسته گیم ‌پلی PUBG: New State مانند پابجی موبایل است. اما جزییات بسیاری وجود دارند که تغییر پیدا کرده اند. به طور مثال می توان گفت پابجی موبایل گرافیک چندان جالبی نداشت. درست است که داستان و روند بازی بسیار جذاب بود اما از نظر جلوه های بصری و گرافیکی چندان حرفی برای گفتن نداشت.

 

پیشرفت در نسخه جدید پابجی

 

استودیو KRAFTON تصمیم گرفته از تکنولوژی جدیدی که Global Illumination نام دارد در بازی استفاده نماید تا بتواند خود را از نظر گرافیکی به سایر بازی ها در ژانر بتل رویال نزدیک نماید. این تکنولوژی می تواند یک تصویر واقعی را به گیمر ارائه دهد. اما با وجود این تکنولوژی نباید نگران اجرای بازی بر روی گوشی های خود باشید زیرا قرار است بازی بهینه شود نه اینکه باعث ایجاد مشکلات جدید برای کاربران باشد.


از دیگر تغییرات PUBG: New State این است که سلاح ها نیز دارای قابلیت های جدید شده اند. یکسری کیت جدید در اختیار گیمر قرار می گیرد تا بتواند آن را به سلاح های خود اضافه نماید. به طور مثال می ‌توانید یک M4A1 داشته باشید که مجهز به سیستم نارنجک انداز است. با این وجود مشاهده می کنید که یک گیم پلی جذاب تر و پر چالش را پیش رو خواهید داشت. پس می توانید با سلاح های دست ساز و شخصی سازی شده خودتان به نبرد بروید.

 

تکنولوژی روشنایی جهانی و سلاح ها

 

البته این پیشرفت ها و تغییرات پابجی نیو استیت چندان جای تعجبی ندارد زیرا بازی در سال 2051 در جریان است. پس طبیعی ست که پیشرفت هایی در تکنولوژی و سلاح ها دیده شود. حتی امکاناتی برای اسکن کردن دشمنان نیز در اختیار شما قرار دارد. گجت های مختلفی در بازی وجود خواهند داشت که بنا به موقعیت قرار گیری می توانید از آن ها استفاده نمایید.

 

پابجی در سال 2051

 

نقشه های بازی

 

طبق گفته های کمپانی KRAFTON قرار است در نسخه جدید با نقشه ها و محیط های جدیدی رو به رو شوید. این نقشه های جدید TROI نام گذاری شده اند. در بازی قرار است اتفاقات جدید و بسیاری رخ دهد که با توجه به روند بازی که در سال 2051 در جریان است، هماهنگ و جالب خواهند بود. در اینجا می توان عمده ترین تغییرات پابجی نیو استیت با پابجی موبایل را مشاهده نمود.

 

نقشه های بازی

 

زمان ارائه بازی


در حال حاضر تاریخ خاصی برای ارائه این بازی مشخص نشده است. اما می توانید برای دسترسی به نسخه بتای این بازی ثبت نام نمایید. اما به طور کل می توان حدس زد که بازی در پایان سال میلادی 2021 ارائه خواهد شد.

 

زمان ارائه ی بازی

 

در نهایت باید گفت که پابجی به چنین تغییرات و به روز رسانی هایی نیاز داشت تا بتواند کاربران خود را دوباره شگفت زده نماید. اما شما هم با تغییرات PUBG: New State موافق هستید؟ به نظر شما آینده بتل رویال ها همچنین در انحصار پابجی خواهد ماند؟

 

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:
https://adreno.ir/b/27 file_copy

نظرات

insert_comment
نظری ارسال نشده است.