Adreno Loading

در حال بارگذاری

بررسی و رفع خطاهای گیم پس التیمیت

روش‌های بررسی و رفع ارور‌های گیم پس التیمیت

account_circleرضا محمدی
date_range۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۰ | بروزرسانی در ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۳
list_altدسته‌بندی: مقالات

 

هنگام استفاده و یا فعال سازی سرویس گیم پس ممکن است مشکلاتی برای شما ایجاد شود. این مشکلات و ارورها شاید آزار دهنده باشد اما می توان با چند تکنیک ساده خطاهای گیم پس التیمیت را رفع نمود و از این سرویس مفید نهایت استفاده را برد.

 

بروز خطا و مشکل و ارور در تمام سرویس ها و گیم ها یک اتفاق همیشگی است. ممکن است از هر 100 نفر تنها 5 نفر دچار این مشکلات شوند اما برای این موضوع نیز راهکارهای جالبی وجود دارد. با انجام چند کار ساده در مدت زمان کوتاهی می توان این مشکلات را رفع نمود. گاهی خطا در ردیم کردن ایجاد می شود و گاهی در لود شدن گیم ها که در ادامه خطاهای مهم گیم پس آلتیمیت را بررسی کرده و برای هر یک راه حل ویژه ای ارائه خواهیم نمود.

 

بررسی خطاهای مهم در سرویس گیم پس التیمیت

 

شناختی بر سرویس گیم پس التیمیت

 

قبل از اینکه سراغ خطاهای گیم پس التیمیت برویم، ابتدا نیاز دارید که یک اشتراک گیم پس داشته باشید. برای این کار باید آن را خریداری نمایید. از این قسمت می توانید برای خرید اشتراک گیم پس التیمیت اقدام نمایید. در سایت آدرنو با توجه به اینکه هزینه خرید به صورت ریالی مشخص شده دیگر دردسر خرید اشتراک به دلار و وجود تحریم ها را نخواهید داشت پس با خیال راحت خرید خود را انجام خواهید داد.

 

خطاهای معمول در سرویس گیم پس التیمیت

 

پس از خرید اشتراک در زمان ردیم کردن و یا حین استفاده از این اشتراک ممکن است با ارورهای گیم پس التیمیت برخورد کنید. ابتدا باید نوع خطا را شناسایی کنید تا بتوانید راه حل مناسب را پید کنید. یکی از عمده ترین خطاها معمولا مربوط به سرعت اینترنت است. با توجه به اینکه سرعت و پینگ اینترنت دائما در حال نوسان است بروز چنین خطاهایی چندان دور از انتظار نیست.

 

بهتر است پیش از خرید در مورد گیم پس التیمیت اطلاعات کاملی را مطالعه نمایید تا به سادگی از بروز خطاها جلوگیری نمایید. می توانید از این قسمت یک مقاله کامل در مورد ویژگی ها و مزایای این سرویس بخوانید تا بتوانید به صحیح ترین روش ممکن اشتراک را خریداری و فعال سازی نمایید. در پایان نیز با انتخاب DNS صحیح باز هم می توانید از بروز خطاهای احتمالی پیشگیری نمایید.

 

خرید گیم‌پس و خطاهای رایج در گیم پس التیمیت

 

مشکل Sing-in  اولین خطا درگیم پس التیمیت

 

Sing-in از جمله خطاهای گیم پس التیمیت(gamepass ultimate) است. این خطا معمولا به دلیل تحریم ها در ایران دیده می شود. اگر شما بخواهید وارد حساب کاربری خودتان شوید تا از اشتراک گیم پس التیمیت استفاده نمایید با توجه به اینکه از ایران در حال اتصال به اکانت هستید، خطای Sing-in برای شما دیده خواهد شد.

 

پس بهترین کار این است که از روش تغییر DNS استفاده نمایید. در این حالت زمانی که  DNS تغییر پیدا کند سرورهای مایکروسافت نمی توانند تشخیص دهند که اکانت شما از ایران در حال اتصال به سرور است پس بدون هیچ مشکلی می توانید وارد اکانت خود شوید از گیم های مختلف و بازی های آنلاین استفاده نمایید.

 

مراحل تغییر DNS

 

بهتر است قبل از اینکه اشتراک گیم پس را فعال کنید و برای جلوگیری از بروز ارورها و مشکلات گیم پس التیمیت، بهتر است این تنظیمات را بر روی کنسول خود انجام دهید. ابتدا وارد قسمت تنظیمات شوید. سپس به قسمت Network بروید و گزینه Advance Setting را انتخاب کنید. حال بر روی DNS Setting بزنید و بعد هم Manual و یا همان حالت دستی را انتخاب نمایید تا بتوانید خودتان به صورت دستی DNS مورد نظر را وارد نمایید. در کادری که وجود دارد، می توانید DNS هایی که در ادامه قرار داده شده را وارد نمایید.

 

Primary DNS: 178.22.122.100

Secondary: 185.51.200.2

Primary DNS: 178.22.122.100

Secondary DNS: 94.232.174.194

 

مشکل در تغییر DNS

 

مشکل گیم پس التیمیت در فعال سازی ظرفیت 

 

اکانت شما بر روی کنسول ایکس باکس حتما باید بر روی ظرفیت هوم و یا ظرفیت کامل قرار داشته باشد در غیر این صورت نمی توانید از امکانات و ویژگی های کنسول استفاده نمایید و شاهد خطاهای گیم پس التیمیت خواهید بود. برای چک کردن این مورد می توانید به قسمت تنظیمات بروید  سپس وارد قسمت General شوید و Personalization را انتخاب کنید. در ادامه بخش My Home Xbox را انتخاب کنید. در اینجا اگر عبارت Remove This as My Home Xbox را مشاهده کردید یعنی اکانت شما هوم شده است.

 

اگر این عبارت را مشاهده نکردید یعنی اکانت شما غیر هوم است و می توانید با انتخاب گزینه Make This My Home Xbox ظرفیت آن را به هوم تغییر دهید.

 

مشکل گیم پس التیمیت در فعال سازی ظرفیت 

 

مشکل در فعال سازی گیم پس التیمیت

 

یکی دیگر از خطاهای گیم پس التیمیت این است که شما پس از انجام مراحل وارد اکانت خود می شوید اما متوجه می شوید که اشتراک گیم پس التیمیت فعال نشده است. در نتیجه شما نمی توانید از خدمات و ویژگی های گیم پس استفاده نمایید. این خدمات شامل دسترسی به عناوین مختلف بازی ها و انجام بازی ها به صورت آنلاین است. اما مشکل دقیقا کجاست؟

 

در بالا به این موضوع اشاره شد که مشکل اصلی، عدم فعال بودن ظرفیت هوم در کنسول است. از طریق این مسیر می توانید مشکل را به سادگی رفع نمایید. به قسمت تنظیمات بروید. سپس وارد قسمت General شوید و Personalization را انتخاب کنید. در ادامه  بخش My Home Xbox را انتخاب کنید. در اینجا اگر عبارت Remove This as My Home Xbox را مشاهده کردید یعنی اکانت شما هوم شده است.

 

مشکل در فعال سازی گیم پس التیمیت

 

خطای Sign in or renew the subscription

 

زمانی که با این خطاهای گیم پس ULTIMATE مواجه شدید به این معنی است که بر روی اکانت شما حساب گیم پس وجود ندارد. ممکن است کاربر دارای چندین اکانت باشد که تنها بر روی یک اکانت، گیم پس التیمیت را فعال کرده و باید گیم ها را بر روی همان اکانت نصب نماید تا بتوانید از ویژگی های این سرویس استفاده نماید.

 

البته ممکن است که مراحل راه اندازی اشتراک گیم پس التیمیت را به درستی انجام نداده باشید و یا اینکه باز هم موضوع هوم نبودن اکانت شما مطرح است. برای استفاده از تمام ظرفیت و یا هوم کردن می توانید از مراحلی که در بالا ذکر شده استفاده نمایید.

 

خطای Sign in or renew the subscription

 

همان طور که گفته شد خطاهای گیم پس التیمیت مانند هر سرویس دیگری ممکن است برای کاربر ایجاد شود. اما می توان با روش های ساده آن را رفع نمود. در ابتدای استفاده از اشتراک گیم پس بهتر است یکسری از موارد مانند استفاده از DNS مناسب، داشتن اینترنت پرسرعت و خرید اشتراک از سایت های معتبر را رعایت نمایید. در این صورت از بروز خطاها پیشگیری خواهید نمود.

 

 شما می توانید با خیال آسوده از آدرنو، اشتراک گیم پس التیمیت را خریداری نمایید زیرا به صورت قانونی بوده  و به هیچ وجه برای شما مشکل ایجاد نخواهد شد. در ادامه مشکل هوم بودن اکانت مطرح است که باید این حالت فعال باشد تا بتوان از اشتراک گیم پس و مزایای آن استفاده نمود.

 

 اما در پایان کدامیک از خطاهای مطرح شده تاکنون برای شما رخ داده است؟ برای رفع خطاهای گیم پس التیمیت از چه راه حل هایی استفاده کرده اید؟

روش های خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:
https://adreno.ir/b/69 file_copy

نظرات

insert_comment
نظری ارسال نشده است.