Adreno Loading

در حال بارگذاری

ماد جدید بازی رد دد ردمپشن 2 (RDR2) برای ماندگار کردن کارهای انجام شده در بازی

با ماد جدید Red Dead Redemption ۲ کارهای که انجام می دهید ماندگارتر می شوند

account_circleبهنام بختیاری
date_range۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۶
list_altدسته‌بندی: اخبارنسخه Red Dead Redemption 2 از غرب وحشیِ فوق العاده پر جزییات است ، اما گاهی اوقات این احساس را بوجود می آورد که چیزی فراتر از یک بازی ویدیویی نیست. به عنوان مثال، شما وقتی یک شهر را کاملا از بین ببرید و کمی بعد به آنجا برگردید، همه چیز ترتمیز و مرتب است و خبری از ویرانی ها نیست. این تجربه باعث میشود که کمی از واقعیت فاصله بگیرید و ممکن است جذابیت آن را کاهش دهد.


ماد Juliet G Enhanced Entity and World Persistence تضمین می کند که در بازی رد دد ردمپشن 2؛ چیزی را که تخریب کرده اید، بازسازی نمیشود. اسبی که یک دقیقه پیش رهایش کردید ناپدید نشود و جسد افرادی که در جاده ها انداخته اید، از بین نمی رود.


“از دنیایی که دائما خودش را بازسازی و تمیز میکند خسته شده اید؟ از ناپدید شدن اسب ها و وسایل نقلیه ای که رها کرده اید، کلافه شده اید؟ یا شاید فقط از آوار خسته شده اید؟


در توضیحات رسمی ماد در Nexusmods آمده است: ماد Enhanced Entity and World Persistence به شما کمک می کند، تا وقتی از یک جاده خارج شدید و بعد از چند دقیقه به محل قبلی برگشتید، همه چیز ترو تازه نباشد. این ماد تعامل گیمر با سیستم شهودی بازی را بیشتر میکند و در واقع پنهان کردن اجساد در جاده را تشویق می کند. "


کمپانی PixieV ، که این ماد را ساخته است، توضیح می دهد که کاملا بهینه شده است به طوری که بازی کاملا شبیه به حالت بدون ماد اجرا میشود. “به طور پیش فرض ، این ماد دارای یک سیستم نظارت خودکار است که بر اساس فریم ریتی که گیمر تجربه میکند، بصورت اتوماتیک ماد را فعال یا غیر فعال میکند تا بهترین عملکرد ایجاد شود.


خواه یک گاوچران فصلی باشید یا یک شکارچی دنبال انعام، با آدرنو همراه باشید تا نکات اساسی بازی RDR2 را از دست ندهید.


کدام مادهای بازی Red Dead Redemption 2 برای شما جذاب ترند؟ مادهایی پر کاربرد و جذابی که از آنها استفاده میکنید را در بخش نظرات به سایر گیمرها معرفی کنید.


منبع :Gamesradar.com

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:
https://adreno.ir/b/10 file_copy

مطالب مرتبط

تغییرات جدید Apple ID در سایت اپل

۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۱:۱۹
question_answer0

Apple and Epic Games court

۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۵
question_answer0

نظرات

insert_comment
نظری ارسال نشده است.